Především BERLÍN !!! Taky neméně špatné techno akce CZ.
Hudba, která probere i mrtvého... Prostě pořádný mejdla.
Pro zvětšení fotky klikněte na foto.


1998
Czech Republik My odjinud...
26. - 27. červen - Svojšice Techno festival
Náš první festival - Bohumil, Lenka Raková, Zdena. Než se pojmenovaly Svojšice Summer of Love. Který byl po letech přesunut k Mácháči jako Love of Summer
Summer Of Love za uběhlé roky se festival postupně vyvíjel od malé akce pro 800 lidí uprostřed promoklých lesů,přes bláznovský kousek v podobě úletu s 55 Dji a 3 skupinami v 98 roce, pro cca 4000lidí to byl asi nejsilnější zážitek. Rok 99 byl rokem, kdy ekonomická krize,celková nejistota a nezájem sponzorů o akce mimo Prahu způsobila, že i festival muselbýt úspornější. Přišlo kolem 5000 lidí a pro hodně z vás to byla vlastně prvnípárty v životě, že! Tehdy šlo naposledy o dvojdenní festival, od loňského roku jevše už jen jeden den, zato s množstvím warm-up párties. A tak se po značnýchproblémech s úřady ve Svojšicích loni vše přesunulo na Máchovo jezero, kampřišlo neuvěřitelných 10 000 lidí! Tolik stručná historie. Summer Of Love je ioficiálně velmi oblíbeným festivalem, protože podle ankety časopisu Bassline jde ofestival roku za ročníky 99 a2000, podle časopisu Tripmag za ročníky 98, 99(a 2000ještě nevíme). Zajímavostí určitě bude i to, že v 98 roce byl Summer Of Lovevyhlášen nejlepším neanglickým evropským festivalem podle známého časopisuLOADED. Po první ročníku ve svojšickém letním areálu, kdy šlo o naše dje askupiny - Loutka, Aiffel, Vilém, Smog, Plastic Purity, Balistix… - je od roku 1998právě tento festival vždy jednou z nejlépe hudebně obsazených akcí v Čechách a naMoravě. CJ Bolland, Matthew Bushwacka & Layo, Danny Howells, Supercharger, Eric D.Clarke, Tribal Drift, Danny Briottet, Sonic Mook Experiment a česká elita, takový bylrok 1998. Další ročník v 99 nabídl lahůdku - koncert celé skupiny CJ Bolland (6lidí na pódiu!) a i jeho djský set, Steve Stolla, Tima Simenona, Marco Zaffarana,Tribal Drift a tehdy už i první skutečné hvězdy od nás - Liquid Harmony, Tráva, Koogi, Loutka, Ladida… Nedávný loňský ročník se přemístil ze Svojšic naMácháč a hudebně se opět posunul vpřed. House music je na ústupu a tak ke slyšenína Summer Of Love 2000 bylo jen něco málo z toho nejkvalitnějšího house - Nils Hess& Charlie One, zato zde prvně dostal příležitost Trance a především hudbatěchto dní - TECHNO. Za trance nastoupili jeho evropské veličiny Corvin Dalek a MarcoZaffarano, který vše převedl do techno rytmů - po půlnoci totiž už to jelo natvrdo:Scan X live, Space DJZ 4decks&2mixers a Marco Lenzi, plus pochopitelně to nejlepšíz české, moravské a poprvé i ze slovenské scény: Toky, Dalo, Tibor, Orbith,Kaisersoze, Elektromajk, Matrix, Šmaf, Lucca, Leo Lycra, Skipworker… K historii SummerOf Love se ještě podrobněji někdy vrátím.
14. srpen - Teplice Cosmic Trip


1999
Czech Republik My odjinud...
26. červen - Svojšice podruhé
S Joli a Evajs
1. srpen - CzechTech
První náš CzechTech Letiště Hradčany. Lenka Raková a na skok Adamovi
V roce 1999 se poprvé použil název Czechtek na Letišti Hradčany účastnilo 12.000 tanečníků. Pozemek, patřící tou dobou vojenským lesům, r.o. Privum, obci Ralsko a leasingové společnosti, byl dočasně „obsazen“ za tichého souhlasu zástupců českolipského kraje a krajského velitelství PČR, na základě ústní „gentlemanské“ dohody. Během celého konání akce probíhala bezproblémová komunikace mezi organizátory a policií, avšak v médiích nebylo o tom záměrně nic zveřejněno. Mediální ohlas spíše neutrální až pozitivní.
7. srpen - Festival Summer of Love ze Svojšic (později festival Mácháč)
Poprvé u Máchova jezera ve Starých Splavech Hlavní pláž
Berlin. Párty světa.
10. červenec      Techno párty světa...      Berlin !!!     Love Parade poprvé

2000
Czech Republik My odjinud...
30. června - 1. červenec
Poprvé Mega akce CZ - LPC Technopárty Brandýs n.Labem. Probošťské jezera
LPC-Open Air Field První ročník festivalu Open Air Field 2000 se konal u Brandýse nad Labem na Letišti Borek u Probožských jezer. Open air získal ocenění titul akce roku podle anket Czech Dance Music Awards a Czech Techno Choice. Agentura Lighthouse získala titul promotéra roku. Jedno hlavní pódium a čtyři cirkusové stany - šapitó navštívilo 9000 lidí. Festival byl součástí konceptu Lucky People Center. Zahráli: Fila Brazillia, Jeff Mills, The End Soundsystem, Dave Angel, Cari Lekebusch, Mixmaster Morris, Josh Wink, Jamie Anderson, Duncan Forbes, Dan + John Kahuna, Dimitri, The Forth, Zelva *** Babe LN, Loutka, Tráva, Skipworker, Toky, Nika 77, Reeha, Koala, Javas, Tvyks, Vilém, James, Formi, IM Cyber, Aifel, Chris Sadler, Elektromajk, Pavel Krejdl.
26. srpen Festival Summer Of Love
Druhý pořádaný festival Summer Of Love u Mácháče, pláž Staré Splavy

2001
Berlin. Párty světa.
14. červenec Berlin !!!      Love Parade podruhé
Czech Republik My odjinud...
LPC Air Open 01 - druhý ročník Mega party Brandýs, Probošťské jezera
V roce 2001 na začátku letních prázdnin se opět konal multikulturní festival OAF. Ve vyhlášení cen Dance Awards 2001 získala opět titul akce roku. Již dvě hlavní pódia a 4 cirkusové stany o průměru cca 30 m navštívilo 11000 lidí. Zaměření festivalu bylo velice různorodé - hrála se živá hudba, techno, house, trance, jungle i hip hop… Počasí se velice vydařilo a tak si všichni užívali začátek léta. Největším hostem byla britská skupina THE ORB Live, www.theorb.com. Velkou hvězdou večera se měl stát Laurent Garnier, ale bohužel se omluvil a byl nahrazen londýnskou dvojicí Amalgamation of Soundz, kteří vystupují například na své rezidentní noci v největším londýnském klubu Fabric. Dále se představili: Dave Angel, Derrick May, Adam Freeland, Jumping Jack Frost.
28. červenec - CzechTech za Břehyní Strážov - lesem přes zatarasené silnice s Daninou a Martinou
Ročník 2001 se konal u Doks. Obecní pozemek v lesích, tudíž veřejné prostranství, policie se snažila akci zabránit již při nájezdu prvních účastníků, později v průběhu akce policie umístila na příjezdové cesty dopravní značky „zákaz vjezdu“, na základě čehož zbojnicky kasírovala od každého odjíždějícího vozidla pokutu v min. výši 500,- Kč, rovněž „zatarasila“ další příjezdové cesty pokácením zdravých stromů. Policie akci na žádost starosty (bez jakéhokoliv právního opodstatnění) ukončila v neděli odpoledne a v pondělí ráno vyháněla, byť nenásilně, poslední účastníky, kteří se věnovaly úklidu louky. Média reagovala celou pestrou a širokou škálou názorů.
3. - 4. srpen - Předměřice Hradec Králové - Sonic air weekend

2002
Berlin. Párty světa.
13. 7. Berlin !!!      Love Parade potřetí
Czech Republik My odjinud...
7.05.02 Massiv TECHNO. Probošťské jezera
Freestyle Massive
Agentura Lighthouse v roce 2002 uspořádala další festival na Proboštských jezerech. Původně se měl konat na letišti Bubovice, ale na základě dohody s CHKO Českým krasem, kvůli ochraně zvířat nebylo možné festival uskutečnit v Bubovicích. Festival už v květnu otevřel sezónu letních openairů. Počasí bylo super a dorazili všichni hlavní hosté, jediné mínus bylo málo návštěvníků. Hudba se odehrávala ve čtyřech cirkusových stanech, které byly ve stylu techhouse, progressive, freestyle, breakbeat, hip-hop/drum'n'bass, downtempo. Zahráli: Matthew B. Bushwacka (UK), Freestylers DJs + MC Navigator (UK), Dimitri (NL), Tráva + Significant Brother, Kontrafakt (SK), Loutka, Koogi, Orbith, IM Cyber, Babe LN…
Jen tak Rychle a zběsile Náhoda Spolu My Že by?
Všude hezky Jen takhle to jde líp Při procházce Máme se Pro internet
4.07.02 Probošťské jezera - LPC třetí ročník a poslední
Třetí ročník festivalu se konal bez velkého sponzora Lucky Strike. K tomu ještě počasí nepřálo, po dobu festivalu sice nepršelo, ale před začátkem akce pršelo dost, takže bylo dosti bláta a zima. Návštěvnost byla asi 10 000 lidí. Největší lahůdkou bylo živé vystoupení nejpopulárnější taneční kapely současnosti The Chemical Brothers, které bylo součástí turné Come With Us ke stejnojmenému čtvrtému albu dvojice Ed Simons a Tom Rowlands. Předchozí dva ročníky vystupoval Dave Angel, zahrál i tento rok. Je to úspěšný dj, věnuje se svému techno labelu Rotation. Vystoupil legendární dj z Chicaga - Felix Da Housecat. Došlo k drobným změnám v lineupu. DJ Dominic B, nestihl letadlo, dorazil jen jeho kolega Mark Yardley který svůj live set spojil s Lee Coombsem. Za Bad Company vystoupil pouze jeden člen jejich Djské sestavy Michael Wojcicki s MC Basimem. Lineup doplnily E.C.A. live, Christian Smith (S), Tibor - Final Scratch (SK), Agent, Pavel Krejdl, Pietro live...
Uvífání Rozhodování Začíná být jasno. Uklidnění Tak tady začneme Už
Zalito Už se jede ve stanu Honem na parket Budeme prostě pařit A hulit Nějak sváteční triko
Techno stage Letíme! Odletíme Opět setkání náhody - Šárka BPM Chvíle vnímání pivka
Sotva stojím Držme se Držme to Tramtadadá Dopili jsme
9.08.02  Creamfields - Letiště Roudnice, Probošťáky - 20000 lidí
Kompozice noci Kompozice dne Kdo jiný... Na věky... Ale to ne... Zdáli velké věci viděti
Jede jede mašinka Jezdíme po všech stážích Napijeme se Já začínám Připraveny Setkání se Šárkou
Očividně jasno Lucky strike? Pozice ok Noční show Skvělý a krásný

2003
Berlin. Párty světa.
12. 7. Berlin !!!      Love Parade počtvrté - Přes půl miliónu lidí, ne moc, avšak dost!
Tak mě bav Čekám Jekyl náš
Czech Republik My odjinud...
29. srpen Mácháč 2003 - Pohodová haus akce doma u vody, ne tak veliké, taneční..
Tak mě bav Čekám

Czech Republik My odjinud...
2004
27. srpen Mácháč 2004
Pohodová haus akce doma u vody - aby nebylo hodně smutno, musí být hodně veselo... Nadmíru pod obraz, za to může Bodlák a světýlka na prodej.
Kdopak jste? Kamarádi Přítelkyně Svoji S Bodlákem Ráno
Raníčko A Kačena s Mejvis

2005
26. srpen Mácháč 2005
Skvělý začátek a celý živý průběh - Letošní léto bez léta uzavřel teplý a letní den v kráse 8000 lidí na pláži Klůček.

2006
Berlin. Párty světa.
15. 7. Berlin !!!      Love Parade popáté - Téměř milión lidí, jóóóó dost!

Czech Republik My odjinud...
2007
24. srpen Mácháč 2007
Dj.Lucca bomba, Carl Cox se nepředvedl. Ovšem obraz celé akce je naprosto vyjímečný, lídí narváno, hudba co zavírá oči a vytahuje na stůl..
Jedině Twix! S nima! Mám dost... Bohušův sladký výraz Takhle jdem do toho Paní Petra bere auto Našel se koníček
Anebo tenhle? Nic proti... Co by paní Petra ještě nechtěla Snad romantika? Pavlik - dlouho taky tomu Nadcházející noc
Takhle se m to líbí Oběma... Za mikinu Do němoty A tohle co? Oholíme, žiletek je dost
A je to tady! Rytmy bez konců Lenka nesmí chybět A copak? Pavel prostě nezklame Carl Cox
A je to tady! Rytmy bez konců Lenka nesmí chybět A copak? Pavel prostě nezklame Carl Cox
A je to tady! Rytmy bez konců Lenka nesmí chybět

2008
Berlin. Párty světa.
19. 7. Dortmund. Dálnice B1 !!!      Love Parade pošesté - milión a půl lidí!
Těstoviny od H2
První dálniční esen pauze
Plnej kufr
2500.- v jídle a pití
Upravit a vyrazit
1. snídaně Dortmund
Zahulíme uvidíme
Po snídani
Smajlíci
Najděte deset rozdílů
Sen H2
Důtky a nafukovací panna
První zelená utekla
Druhá přišla
No tak kudy
Mezi deštěm
Mezi policajtama
Fantomas
Czech meeting
Češi!
Tady jsem
Pro mě...
Pro Brazílii
Sejdeme se tam
Zatím takhle
Pro sebe...
Oblečený
Tak jedem
V pláštěnkách
A všechno ven!
Afrika
Zazpíváme si?
Vivat!
Oranžová taky moc hezká
Ty chci
Mít na fotce
Wooliteblack
Černá drží
Cigárko za papírky
Ta byla hustá!
H1 nestíhá
Ta je prostě krásná
Chce to víc fotit
Nejkrásnější
Nikde nikdo
Sama sobě v bahýnku
Štěkánka v zákrytu
Tak nějak všichni
Teď i Štěkánka
Než kamión odjede
Zbytek noci
Vedlejší rozjezd noci
Pereme se dopředu
Prostě mazec!
Ejhle...
Teď s Kanaďankou
Tady jste!
Tohle taky
Teď?
Proboha ne! To je konec!
Kudy do Lípy
V Čechách - Stružnice a náhoda
Czech Republik My odjinud...
22. srpen Mácháč 2008
Kromě prvního průtrže deště se protrhnul hudební mazec, maximum bez poklesku.
Tiesto jako Best Of Party
Tak odcházíme ze svatby Zastávka na drink a cígo Hezky v klidu Auto pro víc lidí Nebo jen Štěkánka? Kolikrát?
Nepotřebuješ gumičku? Nad stánkem trochu nahoru Vivat DJs Stánek pod stovkou lidí Karel se nám objevil Moc hezký...
S Bohumilem vždy Moc hezký... Tak nějak změt všeho Tiesto!

2009
22. srpen Mácháč 2009
Maximum z hudby

2010
20. srpen Mácháč 2010
Menší, ale hezký
Než jdeme
Setkání na Kulaťáku
Všechno máme
Flašky čekají tam
Lákavý
První pohled
1. komplet
S Bohušem víc
Zátoka
Honzy novým foťákem
Tak razíme
Nebrzdíme
Ještě spolu
To dopadne?
Les
Dnešní doby
Tak s kým
Budeme s tebou
Techno.cz
Letos i my pro web Techna
Hledači pokladů
2x citrus a zelená
S hlavní stáží
Máme všechno
Jste v pohodě?
Jdu kolem
Osladím
Nám dnešní večer
Naše kára
Točená Cola
Tak jsme se sešli
Začínáme
Naše hvězda
Obzor na dlani
Romantika za litr
Stojí za to
Od stánku
Mimo stáž
Nadšení?
Výzva
S Fernetem
Vystačím si
Přistávací dráha
Pod stánkem
V.I.P v pravo
My vlevo
Vohulte to
Jsme tu všichni
Mám to v krvi
Prevence žloutenky
Zastaveníčko
Mám vás
Už přistáli
Berou nás sebou
Ukaž kozy
Co to vidím?
Dnes slušně
Žádný nahotinky
Není nic poznat
Klasicky na šrot
Nestíhám
Jen tak lítám
U mrazáku
Zákulisí
Přetrhnem tě
Jako hada
Taky pauza
Balónky drží
Letíme s vámi
Jako můry
Momentální kamarádi
Ani nevím
Kdo to je?
Co nabízí?
Ta vyrostla
Na nás shora
Máte Hélium?
Letím s vámi
Na lavici
Vidíme
Jde nám to
Spolu do konce
To je naše parta?
Nebo Honzy?
Parádní výhled
Roztočíme to
Modré efekty
Hlavně Redbul
Nespadnete
Držím kozu
Maj mě
Tady jsem
Parket
Pláž
Zase Redbul
Ty stánky...
To jako co
Neztratili jsme se
Jing
Jang
Jestřáb
Sestřelen
Došlo Hélium?
Neodletíme
Stánek v pohybu
Nějaké přání?
Pivo bez slevy
Ty stánky...
Další přání
Hamburgrové hody
Co s tím?
Máme se?
Ještě jednou do médií
Před odchodem

2011
19. - 20. srpen Mácháč 2011
Poprvé dvoudenní

2012
24. - 25. srpen Mácháč 2012
Dvoudenní - aspoň pár fotek

2013
23. srpen Mácháč 2013
Dva dny již třetí rok, víkend DJ festival Mácháč 2013.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2014
22. - 23. srpen Mácháč 2014
Dvoudenní český, nejlepší.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2015
21. - 22. srpen Mácháč 2015
Máme to tady.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2016
19. - 20. srpen Mácháč 2016
Máme to tady.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2017
18. - 19. srpen Mácháč 2017
jak jinak...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2018
24. - 25. srpen Mácháč 2018
každý rok tady... Nejlepší, nejkrásnější, největší...
Petr a Veru z loňska
.
.
.
.
.
.
Dvojčata
.
.
.
.
.
Janina poprvé
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Růženka s rodinou.

2019
23. - 24. srpen Mácháč 2019
Pláž Klůček každý rok, největší open festival taneční hudby
Pátek...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sobota...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

2022
19. srpen Mácháč 2022
Po třech letech po Covidové pandemii, za deště pouze páteční návštěva. 20-ti leté výročí festivalu.
Pátek...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Náhodní kolemjdoucí
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
S Petrem z Plzně po 3 letech
.